poniedziałek, 27 stycznia 2014

Sekretne życie Waltera Mitty


Takich historii, jak ta były już w kinach miliony, opowieści o w końcu spełnionej miłości, o zmienionym życiu z happy endem, czasami tak słodkim, że aż mdli. Jest jednak w tym filmie coś co  wyróżnia go spośród innych, a jest nim ów 'środek', trochę niebanalny, lekko naiwny, ale ja dałam się zauroczyć tej historii.
Każdy z Was na pewno zna kogoś podobnego do Waltera, to ten cichy i spokojny gość, który odwala czarną robotę, którego nikt nie zauważa, o, którym nikt nie pamięta, czasami nie zdajemy sobie sprawy, że on istnieje. Taki jest właśnie Walter Mitty( Ben Stiller), pracuje w archiwum negatywów magazyny 'Life', jest niewielkim konikiem całej wielkiej machiny tego magazynu, a w dodatku zajmuje się dziedziną na wymarciu, bo kto w dobie aparatów cyfrowych robi negatywy ? Jedyną osobą jest sławny fotograf Sean O'Connel w tej roli Sean Penn. 
Nie wiecie jeszcze jednego o Walterze. To niepoprawny marzyciel, często wyobraża siebie w różnych niesamowitych przygodach ze sobą w roli (super) bohatera.Jednak pewnego razu będzie musiał odbyć prawdziwą przygodę, a wszystko przez niesamowicie ważne zaginione zdjęcie wykonane przez Seana O'Connela. Walter Mitty podejmie się heroicznej walki z niesprzyjającą sytuację, a dzięki swojej historii pokaże, że granica między marzeniami, a rzeczywistością jest naprawdę cienka, skoro chcesz to możesz, co nie Walter?
Zwykli szarzy ludzie, którzy wydawać, by się mogło, że nic nie znaczą też mogą zmieniać świat. Marzenia warte są spełnienia trzeba tylko chcieć.
Widoki cudowne, Grenlandia, wulkany, Himalaje, jest na co popatrzeć.
Nie bójcie się marzyć, spełniajcie swoje najskrytsze marzenia, poniedziałek to dobry dzień, żeby zmienić swoje życie i koniecznie obejrzyjcie 'Sekretne życie Waltera Mitty' od razu robi się cieplej na sercu w te zimowe dni.
PS.Jeżeli chcecie być na bieżąco z Books and movies to zapraszam do polubienia profilu na facebooku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz