czwartek, 5 czerwca 2014

Filmowe premiery-czerwiec


W tym miesiącu oczywiście nie mogło zabraknąć przeglądu kinowych nowości. Oto on.
'Wilgotne miejsca' (premiera 6 czerwca)
Miały już swoją premierę, ale nie oficjalną podczas krakowskiego festiwalu Off Plus Camera. Mimo, że go jeszcze nie widziałam jestem pewna, że nie każdemu przypadnie do gustu. Z całą pewnością będzie to ciekawe doświadczenie na miłośników kina offowego, ale może i niektórym, którzy nie są fanami offowego kina przypadnie do gustu.


'Gwiazd naszych wina' (premiera 6 czerwca)
Niestety o fabule nie wiadomo za wiele. Główna bohaterka Hazel cierpi na raka tarczycy i za namową rodziców idzie na spotkanie gruby wsparcia. Tam poznaje Gusa. W roli Hazel Shailene Woodley znana z 'Niezgodnej'.

'Na skraju jutra' (premiera 6 czerwca)
Emily Blunt i Tom Cruise w filmie Sci-Fi.  Obca rasa Mimików rozpanoszyła się niczym pszczeli rój i zagrażaludziom. Czas również zdecydowanie nie będzie działał na korzyść. Czy im się uda?

'Drive Hard' (premiera 6 czerwca)
Znowu będą szybkie samochody. Znowu dużo akcji. Zobaczy, czy wyjdzie z tego coś lepszego niż 'Wyścig' czy 'Need for speed'.

'22 Jump Street' (premiera 13 czerwca)
Dwóch policjantów trafia do college'u, aby pod przykrywką prowadzić śledztwo. A co jeśli im się tam spodoba? W roli jednego z policjantów Channing Tatum.

'Wypisz, wymaluj...miłość' (premiera 13 czerwca)
Clive Owen i Juliette Binoche w komedii romantycznej. Pozornie wiele ich dzieli. Jednak odkryją, że wiele ich łączy. Brzmi banalnie? Oczywiście, że tak, ale może coś godnego uwagi z tego wyszło.

'Łowca' (premiera 20 czerwca)
Willem Dafoe w roli myśliwego tropiącego ostatniego żyjącego tygrysa tasmańskiego.

'Transformers: Wiek zagłady' (premiera 27 czerwca)
Co tu dużo mówić kolejna część.

'Riwiera dla dwojga' (premiera 27 czerwca)
Kolejna komedia romantyczna o parze, której wspólne życie się znudziło nie przeszkadza im to jednak w utrzymywaniu dobrych relacji.  A jeszcze bardziej ich złączy bankructwo funduszu emerytalnego i wspólna walka o odzyskanie swoich pieniędzy, a wszystko to będzie się wiązać z wyprawą  na Lazurowe Wybrzeże. W głównych rolach Emma Thompson i Pierce Brosnan.

'Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął' (premiera 27 czerwca)
Ponoć lepiej późno niż nigdy. W imię tej zasady Allan Karlsson postanawia uciec z domu opieki w swoje setne urodziny i zacząć wszystko od nowa. Czarna komedia w wykonaniu Szwedów na podstawie książki Jonas Jonasson. Zapowiada się obiecująco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz