środa, 2 lipca 2014

Filmowe premiery-lipiec


Wakacje wakacjami, a w kinach nowe filmy. Jak co miesiąc przegląd nowości kinowych. 'Zacznijmy od nowa' (premiera 4 lipca)
W USA premierę miał prawie rok temu ( edit przepraszam za pomyłkę w USA miał premierę 27 czerwca 2014 roku, rok temu odbył się jego pierwszy premierowy pokaz na Toronto International Film Festival). W Polsce dopiero teraz. Mimo wszystko mało wiadomo o fabule. Jedynie tyle, że głównymi bohaterami są producent muzyczny i młoda piosenkarka, którzy nawiązują współpracę. W ich rolach zobaczymy Keirę Knightley i Marka Ruffalo, a i pojawi się Adam Levine. Nie mam pojęcia co z tego wyniknie, ale skoro Keira gra to chętnie obejrzę. 


'Rodzinne rewolucje' (premiera 4 lipca) 
Wakacyjna komedia. Dwójka samotnych i pozornie nie pasujących do siebie rodziców, którzy mają za sobą kompletnie nie udaną randkę zostają zmuszenia do spędzenia tygodnia w tym samym afrykańskim kurorcie. W rolach głównych Drew Barrymore i Adam Sandler. 


'Ewolucja planety małp' (premiera 11 lipca)
Kontynuacja 'Genezy planety małp' dalsza część historii o przejęciu przez inteligentne małpy naszej planety. W rolach głównych Gary Oldman, Keri Russel, Judy Greer i Andy Serkis legendarny Gollumn z 'Władcy pierścieni'.

'Frank' (premiera 11 lipca)
Widzicie na plakacie tego dziwnego człowieka z wielką głową z papieru? To Michael Fassbender. To pierwsze jego komediowa rola. Młody i ambitny muzyk Jon w tej roli Domhnall Gleeson dołącza do ekscentrycznej grupy popowej, której liderem jest Frank w tej właśnie roli Michael Fassbender.'Przychodzi facet do lekarza' (premiera 11 lipca)
Najpopularniejsza francuska komedia od czasów 'Nietykalnych' . We Francji obejrzało ją więcej widzów niż najnowszą część Hobbita czy 'Krainę Lodu'.  Czterdziestoletni Romain jest zdrowy, jak ryba jednak ma nieodparte wrażenie, ze jego organizm to siedlisko bakterii. Swoją prześladowczą manią zatruwa życie swojego przyjaciela doktora Zvenki.
'Więzy krwi' (premiera 18 lipca)
Brooklyn lata 70 dwóch braci jeden policjant, drugi przestępca. Braci wszystko dzieli, ale łączą więzy krwi, a to one są dla nich najważniejsze. Czy kiedyś jednak będą musieli stanąć przeciw sobie? Gwiazdorska obsada miedzy innymi Clive Owen, Mila Kunis, Marion Cotillard i Zoe Saldana.'Pożądanie' (premiera 18 lipca)
Francuska komedia romantyczna z Sophie Marceau i Francoisem Cluzetem w roli głównej ( tak tym z 'Nietykalnych').  Ona Elsa jest pisarką odnoszącą niesamowite sukcesy, on Pierre prawnikiem z szczęśliwym życiem rodzinnym. Jedno niewinne spotkanie przerodzi się w trudną do opanowania fascynację.
'Noc oczyszczenia:Anarchia' (premiera 18 lipca)
Sequel filmu 'Noc oczyszczenia'. Rok po wydarzenia z pierwszej części światem znowu będzie rządziła przemoc przez 12 godzinny cykl. Młoda para podróżująca samochodem będzie starać się dotrzeć do domu przed czystką. Niestety zabraknie im paliwa.'Hercules' (premiera 25 lipca)
Hercules po wykonaniu swoich dwunastu prac ukojenie odnalazł w walce. Za towarzyszy ma sześciu straceńców. Jego życie odmienia się, gdy król Tracji proponuje mu, aby szkolił jego armię. Wielkie widowisko przygodowe porównywane do '300'. Występują Dwayne Johnson  („Szybcy i wściekli 6”), John Hurt („Immortals. Bogowie i herosi”) oraz Ian McShane („Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”).
'Szef' (premiera 25 lipca)
Mistrz kulinarny po utracie posady w renomowanej restauracji otwiera mobilny bar szybkiej obsługi. W filmie grają Scarlett Johansson, Robert Downey Jr, Sofia Vergara i Dustin Hoffman.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz